Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ embossed aluminum sheet ] αγώνας 632 προϊόντα.
Πιάτο 3mm ελεγκτών αλουμινίου φύλλων πιάτων διαμαντιών αργιλίου chequer αλουμινίου 8x4 πιάτο
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλα πιάτων διαμαντιών αργιλίου, πιάτο 3mm, chequer αλουμινίου 8x4 πιάτο ελεγκτών αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1060 1070 PE PVDF επιστρώματος διαμαντιών πορτοκαλιά σπείρα αργιλίου φλούδας αποτυπωμένη σε ανάγλυφο στόκος
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
| Πάχος: | 0.15mm5.0mm |
1000 3000 5000 Σειρά Stucco 0,3-0,8 mm Πορτοκαλί φλούδα Αλουμινίου Εμφασμένο φύλλο πλάκας
| Κράμα: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
Μαύρο ελεγμένο πιάτο αργιλίου πιάτων διαμαντιών αργιλίου φύλλων 4x8 πιάτων διαμαντιών
| λέξη κλειδί: | Μαύρα φύλλα πιάτων διαμαντιών, ελεγμένο πιάτο αργιλίου, πιάτο διαμαντιών αργιλίου 4x8 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0.15mm5mm |
πιάτο 0,25 ελεγκτών αλουμινίου 3mm 6mm φύλλο πιάτων 4x8 διαμαντιών αργιλίου
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | πιάτο ελεγκτών αλουμινίου 3mm, πιάτο 6mm, 0,25 φύλλο ελεγκτών αλουμινίου πιάτων 4x8 διαμαντιών αργιλ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Αλουμίνιο 5 πιάτων πατωμάτων αλουμινίου πιάτο βήματος αργιλίου πιάτων βήματος φραγμών
| λέξη κλειδί: | Πιάτο πατωμάτων αλουμινίου, πιάτο βήματος αργιλίου, αλουμίνιο 5 πιάτο βήματος φραγμών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Το αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου επεξεργασίας επιφάνειας έσκισε Punching ακρών για τη διακόσμηση
| Τεχνική επεξεργασίας: | Κύλισμα, Punching, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Πλάτος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
Φύλλο 1050 αργιλίου κραμάτων αργιλίου 1060 φύλλο αργιλίου H14 1100
| λέξη κλειδί: | φύλλο 1050,1100 αργιλίου φύλλο αργιλίου, σπείρα αργιλίου 1100 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
5xxx αλουμίνιο 5052 H32 6061 σειράς θαλάσσιο φύλλο αργιλίου βαθμού 5083 για τη βάρκα
| Κλειστή λέξη: | αλουμίνιο 5052 τιμή ανά kg,πλακέτα αλουμινίου για πλοία,πλακέτα αλουμινίου θαλάσσιας ποιότητας |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
5000 ο μύλος φύλλων αργιλίου σειράς Almg3 5754 τελειώνει για το ανώτατο όριο υλικού κατασκευής σκεπής
| λέξη κλειδί: | Τα Almg3 5754 φύλλο αργιλίου, μύλος τελειώνουν το φύλλο αργιλίου, φύλλο ανώτατου αργιλίου υλικού κατ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πιστοποιητικό: | ISO, ROHS |

