Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ embossed aluminum sheet ] αγώνας 632 προϊόντα.
φύλλο 10mm αλουμινίου 3mm φύλλο αργιλίου πιάτων 5x10 αλουμινίου
| Κλειστή λέξη: | 3mm φύλλο αλουμινίου, 10mm φύλλο αλουμινίου, 5x10 φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Λεπτό φύλλο 6061 αλουμινίου φύλλων 8x4 αργιλίου φύλλο αργιλίου T6
| Λέξη κλειδί: | Λεπτό φύλλο αργιλίου, φύλλο αλουμινίου 8x4, φύλλο αργιλίου 6061 T6 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
5052 αργιλίου φύλλων πιάτων αργιλίου παχύ πιάτο αργιλίου βαθμού πιάτων θαλάσσιο για τη βάρκα
| λέξη κλειδί: | παχύ πιάτο αργιλίου, πιάτο 5052, θαλάσσιο πιάτο φύλλων αργιλίου αργιλίου βαθμού |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Ζαρωμένη σπείρα υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου μετάλλων φύλλων αργιλίου συνήθειας υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου
| λέξη κλειδί: | ζαρωμένο υλικό κατασκευής σκεπής αλουμινίου, συνήθεια μετάλλων φύλλων αργιλίου, σπείρα υλικού κατασκ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Πινακίδα αριθμού κυκλοφορίας 1060 ρόλων φύλλων αργιλίου κράμα αργιλίου 1100 1050 για τη βιομηχανία
| λέξη κλειδί: | Ρόλος φύλλων αργιλίου, φύλλο 1050,1060 αργιλίου τιμή κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
6061 φύλλο 6mm πιάτο 4mm αργιλίου αλουμινίου 5mm φύλλο αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | 6061 φύλλο αργιλίου, πιάτο αλουμινίου 5mm, φύλλο αλουμινίου 4mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Πάχος σπείρα 1100 1060 1050 3003 5052 6063 φύλλων αργιλίου 0.1mm 6.0mm H12 H18 H24 H26 H28
| Κλειστή λέξη: | 0.1mm έως 6.0mm αλουμινένιο περιτύλιγμα, H12 H18 H24 H26 H28 φύλλο/περιτύλιγμα αλουμινίου,1xxx?? 6xx |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Δάχος: | 0,13mm-6,5mm |
Συνήθεια που γυαλίζει το υψηλό αντανακλαστικό πιάτο φύλλων αργιλίου καθρεφτών
| Όνομα προϊόντων: | Ο καθρέφτης τελειώνει το πιάτο φύλλων αργιλίου, γυαλίζοντας πιάτο φύλλων αργιλίου συνήθειας, υψηλό α |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Η συνήθεια που γυαλίζει τον υψηλό αντανακλαστικό καθρέφτη τελειώνει το πιάτο φύλλων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ο καθρέφτης τελειώνει το πιάτο φύλλων αργιλίου, γυαλίζοντας πιάτο φύλλων αργιλίου συνήθειας, υψηλό α |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
σπείρα αλουμινίου 4mm 6mm ρόλος φύλλων αργιλίου 6000 σειρών
| Λέξη κλειδί: | 6061t6 φύλλο αργιλίου, ρόλος σπειρών φύλλων αργιλίου, αλουμίνιο φύλλων μετάλλων |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |

