Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum take out containers ] αγώνας 1116 προϊόντα.
Αλουμινίου-πλαστικού Συνθετική λωρίδα αλουμινίου 1100 3003 8011 Λωρίδα κράματος αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμινίου-πλαστικού Συνθετική λωρίδα αλουμινίου 1100 3003 8011 Λωρίδα κράματος αλουμινίου |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 1100 3003 8011 |
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H26, H22, H32, H34, H36 κλπ. |
Στήβος Εμβολισμένο Αλουμινίου Φύλλα Coil 1000-6000 Σειρά 1.0-1.5mm
| Βαθμός: | 1000Σειρά 3000, 5000 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Τύπος: | Πηνίο/πηνίο |
τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 8011 1235 1100 βαθμός τροφίμων 0,08 - 0.15mm
| Λέξη κλειδί: | Ρόλοι φύλλων αλουμινίου αργιλίου για τη συσκευασία, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 35 μικρό, φύλλο αλουμι |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
8011 Φόλιο χόκα για αντιοξειδωτική και αναστολή της ανάπτυξης βακτηρίων
| Συσκευές από χάλυβα: | 8011 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο |
| Δάχος: | 0.008-0.025 χιλ. |
ASTM 5005 πιάτο 2mm αργιλίου 5083 κραμάτων πιάτο αλουμινίου 3mm 5mm 10mm παχύ
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα αλουμινίου,5005 Πλάκα αλουμινίου,5083 Πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Σύνθεση αλουμινίου: | A5052, A5005, A5083, A5754 |
Στρογγυλό φύλλο αλουμινίου με βαθύ σχεδιασμό/κύκλος αλουμινίου για σκεύη μαγειρέματος (A1050, 1060, 1100, 3003, 8011)
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 801000mm |
| Χρώμα: | Όσον αφορά τις Απαιτήσεις σας |
Πιάτο EN AW 5754 αργιλίου συνήθειας 5083 θαλάσσιο φύλλο πιάτων αλουμινίου βαθμού H111 4x8
| Λέξη κλειδί: | Πιάτο αλουμινίου, πιάτο 5754 αλουμινίου, θαλάσσιο πιάτο αλουμινίου βαθμού |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα αλουμινίου: | A5052, A5005, A5083, A5754 |
1000 σειρά υψηλής αντανάκλασης φύλλο αλουμινίου καθρέφτη γυαλισμένο φύλλο αλουμινίου περιέλιγμα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1000 σειρές |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Δάχος: | 0.15.0mm |
Διακοσμητικό 1xxx σειράς LED φωτισμού Επικάλυψη λωρίδας αλουμινίου 0.2mm παχιά αλουμινίου περιέλιγμα
| Σύνθετα αλουμινίου: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14, H16, H18, H24, H26, H32 κλπ. |
| Δάχος: | 0,2-8,0 χλστ |
2mm 4x8 Αλουμινίου φύλλο για αυτοκίνητο διαμάντι Αλουμινίου τετράγωνη πλάκα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112, T4, T8, T651 |
| Δάχος: | 0.1 mm - 260 mm |

