Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum laminate film ] αγώνας 70 προϊόντα.
Τρίψιμο ταινίας στρωματοποίησης AL+PET για την παραγωγή υλικού πρώτης ύλης ευέλικτων αγωγών
| Δομή: | Αλφόλιο + PET |
|---|---|
| Χρώμα: | Αργυρό |
| Διάμετρο διακοπής: | 5~50mm |
5-50 mm πλάτος μονομερή πλευρά σχιστήρα χρώμα AL + PET ταινία στρώσης για την προστασία καλωδίων
| Χρώμα: | Αργυρό |
|---|---|
| Δομή: | ΑΛ+ΠΕΤ |
| Ταυτότητα: | 38/53/76/152 χιλιοστά |
Αλουμινοποιημένη ταινία στρωματοποίησης 6+2 Ανερόστεγη VMPET+PE για μόνωση και συσκευασία
| Χρώμα: | Υψηλής αντανάκλασης, εξατομικεύεται |
|---|---|
| Ταυτότητα: | 76/152 χιλιοστά |
| Υπερβολικό: | ≤700mm |
Τιμή ταινιών φύλλων αλουμινίου αργιλίου εγγράφου ανά φύλλο αλουμινίου αλουμινίου 5052 κλ 1235 για τα εμπορευματοκιβώτια τροφίμων
| Κλειστή λέξη: | ταινία από φύλλο αλουμινίου, φύλλο χαρτί από φύλλο αλουμινίου, φύλλο αλουμινίου 1235 |
|---|---|
| Άρθρο: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου τομέα εστιάσεως προμηθευτών, ασημένιο έγγραφο φύλλων αλουμινίου αλουμινί |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Ασπρούργυρος αλουμινίου Mylar σπείρωση φύλλο ρολό AL+PET ταινία στρώσης
| Χρώμα: | Μπλε, μαύρο, λευκό κλπ. |
|---|---|
| Διάμετρο διακοπής: | ≤1600mm |
| Εσωτερική διάμετρος: | 76 mm κλπ. |
Μπλε 9mic 23mic AL+PET Αλουμίνιο πλαστική επικαλυμμένη ταινία μεμονωμένη πλευρά
| Χρώμα: | Μπλε |
|---|---|
| Ταυτότητα: | 38 / 53 / 76 / 152mm |
| Υπερβολικό: | 100~700 mm |
Διπλής όψης επικαλυμμένη ταινία από φύλλο αλουμινίου AL+PET+AL για καλώδια
| Χρώμα: | Σλιβέρ |
|---|---|
| Πρωτότυπη ύλη: | ΑΛ+ΠΕΤ+ΑΛ |
| Ταυτότητα: | 38/53/76/152 χιλιοστά |
Ελαστικός αγωγός μονομερούς πλευρικού υλικού πολυεστέρα+AL φύλλου επικαλυμμένης ταινίας
| Χρώμα: | Σλιβέρ |
|---|---|
| Διάμετρο διακοπής: | ≤1600mm |
| Εσωτερική διάμετρος: | 38/53/76/152 χιλιοστά |
Αλ ΠΕΤ καλώδιο αλουμινίου μονό ασημένιο περιτύλιγμα στρωμένη ταινία ταινίας
| Χρώμα: | Αργυρό |
|---|---|
| Δομή: | ΑΛ+ΠΕΤ |
| Ταυτότητα: | 38/53/76/152 χιλιοστά |
Ταινίες laminating polyester αλουμινίου για εκτύπωση PET+AL+PE
| Δομή: | ΠΕΤ+ΑΛ+ΠΕ |
|---|---|
| Χρώμα: | Σλιβέρ |
| Διάμετρο διακοπής: | ≤1600mm |

