Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum laminate film ] αγώνας 70 προϊόντα.
Αντίσταση διάβρωσης σπείρα φύλλων αλουμινίου αργιλίου 11 μικρού για την κουζίνα
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αλουμινίου αργιλίου 7 μικρού, φύλλο αλουμινίου αργιλίου εγγράφου φύλλων αλουμινίου, ρόλος φύλλ |
|---|---|
| Κράμα: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Τιμή ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου εγγράφου ανά τόνο φύλλο αλουμινίου αργιλίου 35 μικρού για τα εμπορευματοκιβώτια τροφίμων
| Κλειστή λέξη: | 35 μm φύλλο αλουμινίου, τιμή κυλίνδρου φύλλου αλουμινίου, φύλλο αλουμινίου για δοχεία τροφίμων |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
φύλλο αλουμινίου αλουμινίου βαθμού τροφίμων ρόλων εγγράφου φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8006 8011 8021 8079 για τη συσκευασία τροφίμων
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου βαθμού τροφίμων, ρόλος εγγράφου φύλλων αλουμινίου αργιλίου, φύλλο αλουμι |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
5052 ρόλος 0.6mm φύλλων αλουμινίου αργιλίου Jumbo φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 0.8mm
| Κλειστή λέξη: | 5052 τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, 5052 αργίλιο Foll, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 0.6m |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 χιλ. ~ 0,2 χιλ. (σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών) |
τεράστιος βαθμός τροφίμων ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1050 3003 8011 500mm ιατρικός
| Κλειστή λέξη: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου 1050, ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8011, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 3 |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Αλουμινίου Φόλιου Τροφίμων Τεχνολογίας Τεχνολογίας Τεχνολογίας
| Κράμα: | 8011111 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο, H12, H14, H18, H24, H22, κλπ. |
| Πάχος: | 12μc |
8011 H24 10μc πάχος φύλλο αλουμινίου σε αποθεματικό φύλλο Jumbo Roll για συσκευασία
| Κράμα: | 8011111 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | H24 |
| Πάχος: | 0,01 mm |
Μέγεθος 30-600mm Αλουμινίου φύλλο κουτί μεσημεριανό > 0,05mm πάχος Ιδανικό για τις απαιτήσεις
| Δείγμα: | Ελεύθερος |
|---|---|
| Υψόμετρο: | ≤120mm |
| Υλικό: | 3003 3004 8011, κλπ. |
Αλουμινένιο φύλλο πλάτος 10 mm 1500 mm Ειδικευμένο για συσκευασία
| Κράμα: | 1235, 8011 |
|---|---|
| Πάχος: | 5-9 μικρών |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο ~ H112 |
1000 3000 σειρά εξωτερικών αρχιτεκτονικών χρώματος αλουμινίου κυλίνδρων, χρώμα διαρκεί για δέκα χρόνια, ελαφρύ και φιλικό προς το περιβάλλον
| Κράμα: | 1050, 1060, 1100, 3003, 3004, 3105, κλπ. |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Πάχος: | 0,2-3 χιλιοστά |

