Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum diamond plate ] αγώνας 112 προϊόντα.
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο Punching διαμάντι ακρών μύλων φύλλων αργιλίου
| Πάχος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
|---|---|
| Πλάτος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Μήκος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
1 3 5 Bar Διαμαντένια πλάκα αλουμινίου φύλλου για τα σκαλοπάτια των σκάλων ανθεκτικό στην φθορά και αντ'γλιστρού
| Κράμα: | Σειρά 1xxx/3xxx/5xxx/6xxx/8xxx |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Τύπος: | Πηνίο/πηνίο |
8x4 Chequer αλουμινίου φύλλων το αλουμίνιο πιάτων προχωρεί το πιάτο 2mm μαύρο πιάτο ελεγκτών αλουμινίου
| Μάρκα: | YONGSHENG |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 8011, 8006, 8079, 3003, 3004, 3005, 1235, 8021, 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 5052, 5A02 |
| Ιδιοσυγκρασία: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
Ο-H22 πιάτο φύλλων διαμαντιών ελεγκτών αργιλίου 0,1 - 20mm
| Κράμα: | Σειρά 1 3 5 6 |
|---|---|
| πάχος: | 0.1-20mm |
| πλάτος/μήκος: | Ως απαίτηση σας |
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο πιάτο 1050 3105 5A05 6061 6063 φύλλων αργιλίου ελεγμένο 7075
| Κράμα: | 1 3 5 6 7Σειρά |
|---|---|
| Πάχος: | 0.120mm |
| πλάτος/μήκος: | σαν την απαίτησή σας |
2mm 4x8 Αλουμινίου φύλλο για αυτοκίνητο διαμάντι Αλουμινίου τετράγωνη πλάκα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112, T4, T8, T651 |
| Δάχος: | 0.1 mm - 260 mm |
πιάτο 5 φραγμός 1000 ελεγκτών αργιλίου ελεγμένο βάρος πιάτων και φύλλων αργιλίου
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | πιάτο 5 φραγμός 1000 ελεγκτών αργιλίου, πιάτο 1000 ελεγκτών αργιλίου, ελεγμένο πιάτο αργιλίου και βά |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Αποτυπωμένη σε ανάγλυφο τιμή 1060 H24 3003 φύλλων αργιλίου ελεγμένο πιάτο αργιλίου αποτύπωσης σε ανάγλυφο 5052
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5mm10mm |
| Μήκος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
Αλουμίνιο υψηλής επιμήκυνσης με ποιότητα 10% και άνω, οικονομικά αποδοτικό και ανθεκτικό
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Αποτυπωμένος σε ανάγλυφο |
|---|---|
| Διάρκεια: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Επεξεργασία ακρών: | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη, κ.λπ. |
3mm αποτυπωμένο σε ανάγλυφο ελεγμένο φύλλο αλουμινίου φύλλων 8x4 αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλα πιάτων διαμαντιών αργιλίου, πιάτο 3mm, chequer αλουμινίου 8x4 πιάτο ελεγκτών αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

