Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum diamond plate ] αγώνας 112 προϊόντα.
Εργοστασιακής Υψηλής Ποιότητας 5000 Σειράς Αλουμινένια Διαμαντένια Πλάκα Ελεγχόμενη Ανάγλυφη Αλουμινένια Διαμαντένια Λαμαρίνα
| Κράμα: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
| πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
3003 5754 6061 Πλάκα αλουμινίου με σχέδιο ρόμβου Αλουμινένια πλάκα με σχέδια Αλουμινένιο φύλλο
| Κράμα: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
6061 1100 3003 5052 Πλάκα διαμαντιού από αλουμίνιο με πέλμα πεζοδρόμου
| Ονομασία: | το διαμάντι αργιλίου προχωρεί το πιάτο |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050, 1060, 1100, 3003, 5052, 5083, 5754, 6061 κλπ. |
| Θερμότητα: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
Αδιάβροχο διαμαντένιο φύλλο AA1100 Τετράγωνη πλάκα για έδαφος ρυμουλκούμενων (4ft x 8ft, πάχος 2mm-12mm)
| Λέξη-κλειδί: | Διπλό διχτυωτό φύλλο αλουμινίου διαμαντιού, καρό πλάκα αλουμινίου, μαύρα φύλλα αλουμινίου με διαμάντ |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
Πλάκα διαμαντιού αλουμινίου 5052 Πλάκα αλουμινίου με ανάγλυφο 8 x 4 Πλάκα πεδίου αλουμινίου
| Όνομα προϊόντος: | Διαμαντένια πλάκα 5052 Αλουμίνιο 8 x 4 φύλλα αλουμινίου Πλάκα πέλματος αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
πιάτο 0,25 ελεγκτών αλουμινίου 3mm 6mm φύλλο πιάτων 4x8 διαμαντιών αργιλίου
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | πιάτο ελεγκτών αλουμινίου 3mm, πιάτο 6mm, 0,25 φύλλο ελεγκτών αλουμινίου πιάτων 4x8 διαμαντιών αργιλ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Αντιολισθητικό φύλλο πλάκας αλουμινίου 5052 Αλουμινένια πλάκα διαμαντιού Κίνα Κατασκευαστής για αρχιτεκτονική επένδυση
| Λέξη-κλειδί: | 5052 ελεγμένο πιάτο αργιλίου, φύλλο διαμαντιών αργιλίου 5052 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, δάπεδο, ψυγείο, γραφείο κρασιού, γραφείο κουζινών κ.λπ. |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
3003 6061 Αλουμίνιο Πλάκα Σκακιέρας Αλουμινίου Διαμαντένια Πλάκα Πέλματος 5 Μπάρες Ανάγλυφο Αντιολισθητικό Μοτίβο Διαμαντιού Φύλλο
| Βαθμός: | 1000Σειρά 3000, 5000 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
Διαμαντένιο αλουμινένιο τετράγωνο πλάκα 1050 1100 3003 5052 Εκτυπωμένο φύλλο αλουμινίου
| Συσκευές από χάλυβα: | Αλουμινένιο φύλλο σειράς 1000, σειράς 3000, σειράς 5000, σειράς 6000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Δάχος: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, προσαρμοσμένο |
3003 5052 5083 6061 Αντιολισθητική πλάκα αλουμινίου με διαμαντένιο μοτίβο Αλουμίνιο Μέταλλο
| Λέξη-κλειδί: | Μη ολισθητήρες αλουμινίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Τύπος: | Πηνίο/πηνίο |

