Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium strip 3mm ] αγώνας 148 προϊόντα.
1mm 2mm αλουμινίου λεπτές λουρίδες αργιλίου λουρίδων 1000series εύκαμπτες
| Κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0.13mm6.5mm |
καλύτερο φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου 1xxx 3xxx στο φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου της Νιγηρίας 0.3mm-0.7
| Λέξη κλειδί: | καλύτερο φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου στη Νιγηρία, φύλλο 0.3mm, φύλλο αλουμινίου υλικού |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
τιμή λουρίδων αργιλίου μετασχηματιστών 1050 1060 1070 τύπων θερμαντικών σωμάτων
| Όνομα: | Λουρίδα αργιλίου |
|---|---|
| Θέση προέλευσης:: | Κίνα |
| Μάρκα: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
σπείρα αλουμίνιο λουρίδων αργιλίου μετάβασης 10mm 8000 σειρές
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
φύλλο 5052 αλουμινίου 2mm 3mm παχύ 5083 1050 3003 H14 για την εξωτερική χρήση
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αλουμινίου 2mm 3mm παχύ, φύλλο αλουμινίου, φύλλα αλουμινίου για την εξωτερική χρήση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
τιμή λουρίδων αργιλίου μετασχηματιστών 3004 3104 αλουμινίου σπειρών λουρίδων τύπων θερμαντικών σωμάτων
| Όνομα: | Λουρίδα αργιλίου |
|---|---|
| Θέση προέλευσης:: | Κίνα |
| Μάρκα: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
Πιάτο 1060 αργιλίου υλικού κατασκευής σκεπής τιμή αλουμινίου σπειρών αργιλίου 3mm ανά κλ
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
5052 μέταλλο φύλλων αργιλίου 0.1mm εργοστάσιο φύλλων 0.2mm 0.3mm 0.7mm H32
| λέξη κλειδί: | H32 πιάτο αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 5052, εργοστάσιο φύλλων αργιλίου 0.1mm |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 5052 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - Η112, Τ3 - Τ8, Τ351 - Τ851 |
3003 λουρίδα αργιλίου HO 0.3mm 6061 T6 για τον ευκίνητο σωλήνα
| Κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
Λουρίδα διαίρεσης 5005 αλουμινίου λουρίδα 6.5mm κραμάτων αργιλίου 8000 σειρών
| Όνομα: | Λουρίδα αργιλίου |
|---|---|
| Θέση προέλευσης:: | ΚΙΝΑ |
| Μάρκα: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |

