Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium strip 3mm ] αγώνας 148 προϊόντα.
πιάτο κύκλων αλουμινίου μη ραβδιών 1100 1050 6061 T6 για το δοχείο Cookware
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
γυαλίζοντας δίσκος 25mm αλουμινίου μη ραβδιών 1100 3003 βάση επαγωγής
| Λέξη κλειδί: | γυαλίζοντας δίσκος αλουμινίου, κύκλος αργιλίου 30mm, κύκλος αργιλίου βάσεων επαγωγής για το cookware |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Σκληρότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18 |
800mm Dia 5052 5083 5754 πιάτο 0.2mm κύκλων 6061 αλουμινίου πάχος
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
το διαμάντι σειράς 1xxx 3xxx 5xxx 6xxx 8xxx αποτύπωσε το ελεγμένο πιάτο 1.5mm σε ανάγλυφο αργιλίου πιάτο βήματος αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο διαμάντι αργίλιο, ελεγμένο πιάτο αργιλίου, πιάτο βήματος αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Αργίλιο YongSheng |
5052 3000 σειρές 5 πιάτο 2mm βήματος αργιλίου φραγμών πιάτο ελεγκτών αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | το ελεγμένο πιάτο αργιλίου, αργίλιο 5 φραγμών προχωρεί το πιάτο, πιάτο ελεγκτών αλουμινίου 2mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Φύλλο πλάκας ελέγχου αλουμινίου 5754 3003 6061 Πλάκα πέλματος διαμαντιού αλουμινίου για κατασκευαστή δαπέδων στην Κίνα
| Λέξη-κλειδί: | Καρό πλάκα αλουμινίου, φύλλο πλάκα ελεγκτή αλουμινίου, δάπεδο πλάκας διαμαντιού αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
Πέντε φραγμοί Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο 3003 αργιλίου ελεγμένο φύλλο αλουμινίου 3103
| Όνομα προϊόντων: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112 |
Κύκλος αργιλίου 1050HO A3003 γύρω από τον παν δίσκο αλουμινίου φύλλων αργιλίου δίσκων για Cookware
| Όνομα προϊόντων: | 1050HO αργίλιο κύκλων αργιλίου, τηγάνι φύλλων αργιλίου, δίσκος αλουμινίου για το cookware |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πάχος: | 0.3mm6.0mm |
γυαλίζοντας δίσκος αλουμινίου πιάτων κύκλων δίσκων αργιλίου 1100 1050 1060 3003 3105 για Cookware
| Όνομα προϊόντων: | κύκλος 3003,1060 αλουμινίου δίσκος κύκλων αργιλίου, κύκλος αργιλίου γύρω από το πιάτο αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Πάχος: | 0,3mm-6,0mm |
Ελεγμένο πιάτο 5 φραγμοί 3 αλουμινίου αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου διαμαντιών αργιλίου φραγμών 4x8 πιάτο
| Όνομα: | αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

