Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium foil lunch box ] αγώνας 27 προϊόντα.
3004 Κάλυβες συσκευασιών τροφίμων από φύλλο αλουμινίου
| Τύπος: | Ορθογώνιο, στρογγυλό, τετράγωνο, κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο |
| Εφαρμογή: | Συσκευή τροφίμων |
Ελληνική εταιρεία με έδρα το Λονδίνο
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003 3004 8011, κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14 |
| Διάρκεια: | 30600mm |
Τραπέζι για μεσημεριανό γεύμα από αλουμινένιο φύλλο με αναβαθμισμένη εμβολιαστική επικάλυψη
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Αλουμίνιο Φυσικό χρώμα (χωρίς επεξεργασία), Εκτύπωση, χρωματισμός, επικάλυψη, στρώση |
|---|---|
| Υψόμετρο: | ≤120mm |
| Διάμετρο: | 30600mm |
Αλουμινένιο φύλλο κουτί μεσημεριανού φαγητού μήκος 30-600mm πλάτος 30-600mm βολική και υγιεινή επιλογή
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Αλουμίνιο Φυσικό χρώμα (χωρίς επεξεργασία), Εκτύπωση, χρωματισμός, επικάλυψη, στρώση |
|---|---|
| Διάρκεια: | 30600mm |
| Δάχος: | > 0,05 mm |
Η ιδανική λύση για τις απαιτήσεις 3003 8011
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003 3004 8011, κλπ. |
|---|---|
| Δάχος: | > 0,05 mm |
| Θερμότητα: | Ο, H14 |
Χρυσό αλουμινένιο φύλλο κουτί γεύματος δοχείο 450 ml 600 ml φύλλο αλουμινίου ποιότητας τροφίμων
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003 3004 8011, κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο |
| Δάχος: | > 0,05 mm |
Φόλιου περιέκτη τροφίμων 3003 3004 8006 8011 0,03 - 0,2 mm Για κουτί μεσημεριανού φαγητού
| keyword: | 8011 Aluminum Foil ,Aluminium Foil Price,Aluminum Foil Food Packing |
|---|---|
| Type: | Heavy gauge foil, Medium gauge foil, Light gauge foil |
| Thickness: | 0.03 ~ 0.2mm |
Κρύψιμα δοχείων από φύλλο αλουμινίου για υδρογόνους με θερμοκρασία και ύψος ≤ 120 mm
| Υψόμετρο: | ≤120mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Αλουμίνιο Φυσικό χρώμα (χωρίς επεξεργασία), Εκτύπωση, χρωματισμός, επικάλυψη, στρώση |
| Διάμετρο: | 30600mm |
1LB Αλουμινίου Φόιλου Ολομήκη Τραπέζιση Τραπέζι - Πανικευτήρα για Πολυδιάστατο Περιέκτη Τροφίμων
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003, 3004, 8011 |
| Τελείωσε.: | 148x122mm (5.83x4.80") |
8.6 X 6.6 ίντσες βαθιά κατσαρόλα μίας χρήσης μπουκάλι μεταφοράς επαναχρησιμοποιήσιμο αλουμινένιο φύλλο
| Ονομασία: | Ορθογώνιο εμπορευματοκιβώτιο φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Διάρκεια: | 8.66 ίντσες |

