Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium foil lunch box ] αγώνας 27 προϊόντα.
190 ml Ξαναχρησιμοποιήσιμα υλικά μαγειρικής από αλουμίνιο
| Ονομασία προϊόντος: | Κέικ με μισό φύλλο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 4.49x3.7x1.26 ίντσες |
| Βάρος: | 2.75g |
30-600 mm μήκος Αποχρεωτικά δοχεία τροφίμων από φύλλο αλουμινίου για συσκευασία τροφίμων
| Υλικό υπόλοιπου κόσμου: | 3003 3004 8011, κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο |
| Μέγεθος: | 200+ μεγέθη μπορούν να προσαρμοστούν |
Χονδρικό 8 - 50 Mic φύλλο αλουμινίου αργιλίου 8011 ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου για το δίσκο
| λέξη κλειδί: | 8011 ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, αργίλιο Foll για το δίσκο αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Αλουμινόχαρτο βαρέως διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο μεσαίου διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο ελαφρού μετρη |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Βαθμός τροφίμων 1070 ρόλος 0.2mm φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1050 πάχος
| Λέξη κλειδί: | κατασκευαστές φύλλων αλουμινίου αργιλίου, φύλλο αλουμινίου αλουμινίου για τα εμπορευματοκιβώτια τροφ |
|---|---|
| Κράμα: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Jumbo ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8006 8011 για την ταυτότητα 76mm εμπορευματοκιβωτίων τροφίμων
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου για τα εμπορευματοκιβώτια τροφίμων, χρυσό, χρυσό φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος κράματος: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Εσωτερικά υλικά πυρήνων: | Πυρήνας αργιλίου, κ.λπ. |
Τιμή ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου εγγράφου ανά τόνο φύλλο αλουμινίου αργιλίου 35 μικρού για τα εμπορευματοκιβώτια τροφίμων
| Κλειστή λέξη: | 35 μm φύλλο αλουμινίου, τιμή κυλίνδρου φύλλου αλουμινίου, φύλλο αλουμινίου για δοχεία τροφίμων |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Τραπέζια χάλυβα για μία φορά συσκευασία τροφίμων δοχείο αλουμινίου δοχείο αλουμινίου για μία φορά με πλαστικό καπάκι
| Οργανωτής κατασκευής: | Διαθέσιμο |
|---|---|
| Δάχος: | 0.020.04mm |
| Ειδικότητα: | Περιβαλλοντικά φιλικό |

