Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 4x8 aluminum sheet ] αγώνας 37 προϊόντα.
Ανώτατο όριο 5083 6061 σχέδιο πιάτων 4x8 κραμάτων αργιλίου για την οικοδόμηση
| Λέξη κλειδί: | πιάτο αργιλίου 3003, κράμα αργιλίου 5083, τιμή φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
4 X 8 Αλουμινίου πλακέτα χαρτοπλακέτα 0,5 mm 1,0 mm 1 μπάρα Αλουμινίου χαρτοπλακέτα
| Όνομα προϊόντος: | Καρό φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 κλπ. |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T4, T8, T651 |
Ανάγλυφη πλάκα αλουμινίου Diamond 5754 5052 Πλάκα αλουμινίου με σχέδιο 1050 3003 Ανάγλυφο πηνίο αλουμινίου
| Λέξη-κλειδί: | ανάγλυφη πλάκα αλουμινίου με διαμάντια, καρό πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
Α3003 5052 5754 Πλάκα διαμαντιού από αλουμίνιο 6061 Πλάκα πέλματος από αλουμίνιο 5 bar Πλάκα ελέγχου από αλουμίνιο
| Όνομα προϊόντος: | Καροτσάκι αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
| Ιδιοσυγκρασία: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
6061 Τ6 Πλάκα αλουμινίου για θαλάσσιες εφαρμογές Μέγεθος 0.2-500mm
| Συσκευές από χάλυβα: | 1100 3003 5052 5053 6061 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Διάμετρο: | 1002600mm |
1 4 ίντσες πάχος Πλάκα αλουμινίου 1/8 ίντσες 10mm 6mm 3mm 1mm πάχος 4 * 8 FT
| Σύνθετα αλουμινίου: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, 6000 σειρές |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1mm-2600mm |
| Διάμετρο: | 1000 mm, 1200 mm, 1250 mm, 1500 mm, 2000 mm ή οποιαδήποτε κοπή σε μέγεθος |
Πιάτο EN AW 5754 αργιλίου συνήθειας 5083 θαλάσσιο φύλλο πιάτων αλουμινίου βαθμού H111 4x8
| Λέξη κλειδί: | Πιάτο αλουμινίου, πιάτο 5754 αλουμινίου, θαλάσσιο πιάτο αλουμινίου βαθμού |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα αλουμινίου: | A5052, A5005, A5083, A5754 |

