Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 4x8 aluminum sheet ] αγώνας 37 προϊόντα.
Μαύρο ελεγμένο πιάτο αργιλίου πιάτων διαμαντιών αργιλίου φύλλων 4x8 πιάτων διαμαντιών
| λέξη κλειδί: | Μαύρα φύλλα πιάτων διαμαντιών, ελεγμένο πιάτο αργιλίου, πιάτο διαμαντιών αργιλίου 4x8 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0.15mm5mm |
Ελεγμένο πιάτο 5 φραγμοί 3 αλουμινίου αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου διαμαντιών αργιλίου φραγμών 4x8 πιάτο
| Όνομα: | αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
H112 διαιρεσμένο σε τετράγωνα αλουμίνιο πιάτο 5 αποτυπωμένο φύλλο αργιλίου διαμαντιών αργιλίου φραγμών 4x8 πιάτο
| Όνομα: | αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
φύλλα αργιλίου ιντσών 0.3mm 2mm 3mm 6mm 30mm παχιά 5052-H32 H38 4x8 για την κατασκευή βαρκών
| Λέξη κλειδί: | φύλλα αργιλίου, φύλλα αργιλίου 5052-h32, φύλλα αργιλίου για τη βάρκα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα αλουμινίου: | A5052, A5005, A5083, A5754 |
5754 φύλλο 5 φραγμός 5mm αργιλίου ρόλος φύλλων αργιλίου αποτύπωσης σε ανάγλυφο πιάτων διαμαντιών αργιλίου φύλλων 4x8
| Όνομα προϊόντος: | Πλάκα διαμαντιού αλουμινίου 4x8 φύλλων |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
H112 διαιρεσμένο σε τετράγωνα αλουμίνιο πιάτο 5 πιάτο διαμαντιών αργιλίου φραγμών 4x8
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | πιάτο ελεγκτών αλουμινίου 3mm, πιάτο 6mm, 0,25 φύλλο ελεγκτών αλουμινίου πιάτων 4x8 διαμαντιών αργιλ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
2mm 4x8 Αλουμινίου φύλλο για αυτοκίνητο διαμάντι Αλουμινίου τετράγωνη πλάκα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112, T4, T8, T651 |
| Δάχος: | 0.1 mm - 260 mm |
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο μέταλλο φύλλων αργιλίου 0.25mm 4x8 7075 για το παγοκιβώτιο
| Κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0.13mm6.5mm |
Ο μύλος τελειώνει το θαλάσσιο βαθμό 5083 πιάτων 4x8 κραμάτων αργιλίου πιάτο φύλλων αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | Πιάτο αλουμινίου, φύλλα πιάτων αργιλίου, πιάτο 5083 αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | 5000 σειρές |
πιάτο ελεγκτών αποτυπωμένου σε ανάγλυφο συνήθεια αργιλίου 0.8mm 1.5mm διαμαντιών αργιλίου 4 X 8 φύλλων
| Όνομα προϊόντος: | Ανάγλυφο φύλλο αλουμινίου 0,8 mm, πλάκα πούλι αλουμινίου 4 x 8, πλάκα διαμαντιού αλουμινίου 4x8 φύλλ |
|---|---|
| Μάρκα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
| Κράμα/Βαθμός: | Η σειρά 1000, η σειρά 3000, η σειρά 5000 |

