Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 4mm aluminium sheet ] αγώνας 28 προϊόντα.
Κουζίνα 0.3mm πιάτο κύκλων αλουμινίου 0.4mm 0.5mm T4 T8
| Όνομα προϊόντων: | Δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Στρογγυλή πλάκα αλουμινίου 1060 για αμπαζούρ
| Βαθμός/Κράμα: | 1050, 1060, 1100, 3003, κ.λπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Δάχος: | 0.3-6mm |
ρόλος σπειρών μετάλλων φύλλων αργιλίου 1600mm 5052 ντυμένος με τη συνήθεια λογότυπων
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Αλουμινένιο στρογγυλό δίσκο 1050 1060 1100 H14 Αλουμινένιο κυκλικό φύλλο για κατσαρόλα
| Ονομασία: | Κύκλος/Δίσκος από αλουμίνιο |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050 1060 3003 3005 |
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18 |
3105 Κύκλοι από αλουμίνιο για κατσαρόλες 1.3/4.0/2.9/0.8/1.0mm πάχος
| Ονομασία προϊόντος: | Κύκλος/διάγραμμα/διάγραμμα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 3105 |
| Θερμότητα: | Ο,H12,H14,H16,H18,H19,H22,H24,H26,H28,F,H112,εκτ. |
A3003 ο μύλος δίσκων αργιλίου τελειώνει το επίστρωμα για το παν μη ραβδί
| Λέξη κλειδί: | εισαγωγέας κύκλων αλουμινίου, κύκλος αργιλίου για το παν μη ραβδί, πιάτο κύκλων αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Σκληρότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18 |
T351 χρωματισμένος ο τηγάνι μύλος δίσκων H18 αργιλίου παλτών τελειώνει για την κουζίνα
| Λέξη κλειδί: | γυαλίζοντας δίσκος αλουμινίου, κύκλος αργιλίου 30mm, κύκλος αργιλίου βάσεων επαγωγής για το cookware |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Σκληρότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18 |
8011 O 55mic 70mic πάχος Φόλιου από ταινία αλουμινίου για ευέλικτο αγωγό
| Συσκευές από χάλυβα: | 8011 Ο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Δάχος: | 00,0045-0,2 mm κλπ. |

