Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 4mm aluminium sheet ] αγώνας 28 προϊόντα.
Κατασκευή Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου 4mm 6mm 1060 3003 5083 6061 Πλάκα αλουμινίου
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2mm20mm |
| Μήκος: | 1-12m ή προσαρμοσμένο |
4x10 μέταλλο φύλλων αργιλίου 2mm πάχος 3003 4mm 5052 πιάτο κραμάτων αργιλίου H112 5083 A6061 T6
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 3003 αργιλίου φύλλο αργιλίου h14,3105, πιάτο αργιλίου 16mm παχύ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Κατασκευαστής 0.2mm 0.32mm 1mm 2mm 4mm σπειρών αργιλίου 5000 σειρών ρόλος 5005 5754 5182 5052 5083 σπειρών αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | Σπείρα αργιλίου 5000 σειρών, 5083 σπείρες αλουμινίου, 5052 σπείρες αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| κράμα αλουμινίου: | A5052, A5005, A5083, A5754 |
Κατασκευή 6061 πιάτων αλουμινίου τιμή φύλλων αργιλίου ανά πιάτο αργιλίου κλ 6082 t6 6061 t651
| Κλειστή λέξη: | αλουμίνιο 6061 t6 πάχος 4 mm, φύλλο περιτυλίγματος αλουμινίου, αλουμίνιο 6061 t4 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
πάχος 6061 1mm 1.5mm 2mm 4mm 5mm 6mm φύλλο πιάτων αργιλίου 6063 T6 κραμάτων αργιλίου αεροσκαφών πιάτων
| Λέξη κλειδί: | Πιάτο αλουμινίου, πιάτο 6061, πιάτο αργιλίου φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα αλουμινίου: | 6061, 6063 |
Δίσκος 1070 αντανακλαστικό φύλλο ASTM B209 αργιλίου Cookware H14 αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | δίσκος αλουμινίου για το cookware, αργίλιο πιάτων κύκλων, δίσκος κύκλων αργιλίου 1060 |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Σκληρότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18 |
Αργίλιο 5052 5083 πάχος 4mm κραμάτων 5754 πιάτων φύλλο σπειρών αργιλίου πιάτων αλουμινίου 25mm
| Όνομα: | Πιάτο φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
T3 T8 1100 λεπτή σύσταση 4mm σπείρα 15mm λουρίδων αργιλίου πλάτος
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση το αλουμίνιο γύρω από το φύλλο 1050 1060 1070 1100 3003 3004 δίσκων κύκλων 8011
| Πάχος: | 0.136.5mm |
|---|---|
| Διάμετρος: | 801000mm |
| MOQ: | 3 τόνοι |
Εργοστασιακής Υψηλής Ποιότητας 5000 Σειράς Αλουμινένια Διαμαντένια Πλάκα Ελεγχόμενη Ανάγλυφη Αλουμινένια Διαμαντένια Λαμαρίνα
| Κράμα: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
| πάχος: | 0,13mm-6,5mm |

