Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 568 προϊόντα.
αργίλιο 1100 3003 γύρω από το δίσκο δίσκων κύκλων για Cookwares
| Όνομα προϊόντων: | Κύκλος/δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000series-8000series |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
6061 φύλλο 6mm πιάτο 4mm αργιλίου αλουμινίου 5mm φύλλο αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | 6061 φύλλο αργιλίου, πιάτο αλουμινίου 5mm, φύλλο αλουμινίου 4mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Η συνήθεια ευπόβαλε σε ανοδική οξείδωση τα μαύρους πιάτα και τους ρόλους αργιλίου αλουμινίου αργιλίου 4x8 φύλλο
| λέξη κλειδί: | φύλλο αργιλίου, μαύρο φύλλο αργιλίου, φύλλο αλουμινίου συνήθειας που υποβάλλεται σε ανοδική οξείδωση |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
πιάτο ελεγκτών αποτυπωμένου σε ανάγλυφο συνήθεια αργιλίου 0.8mm 1.5mm διαμαντιών αργιλίου 4 X 8 φύλλων
| Όνομα προϊόντος: | Ανάγλυφο φύλλο αλουμινίου 0,8 mm, πλάκα πούλι αλουμινίου 4 x 8, πλάκα διαμαντιού αλουμινίου 4x8 φύλλ |
|---|---|
| Μάρκα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
| Κράμα/Βαθμός: | Η σειρά 1000, η σειρά 3000, η σειρά 5000 |
τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 5052 8011 για το απόθεμα πτερυγίων κλιματιστικών μηχανημάτων
| λέξη κλειδί: | 8011 τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, 5052 αργίλιο Foll |
|---|---|
| Τύπος: | Αλουμινόχαρτο βαρέως διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο μεσαίου διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο ελαφρού μετρη |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
5083 πιάτο 5mm αργιλίου φύλλων αργιλίου φύλλο 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | 5083 πιάτο αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 5083, φύλλο αργιλίου 5mm |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
5052 ρόλος 0.6mm φύλλων αλουμινίου αργιλίου Jumbo φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 0.8mm
| Κλειστή λέξη: | 5052 τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, 5052 αργίλιο Foll, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 0.6m |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 χιλ. ~ 0,2 χιλ. (σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών) |
Το φύλλο αλουμινίου αργιλίου κυλά τον τεράστιο βαθμό τροφίμων κυλίνδρων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1235 3003 5052 8006 8011
| Όνομα: | ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Στοιχείο: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου τομέα εστιάσεως προμηθευτών, ασημένιο έγγραφο φύλλων αλουμινίου αλουμινί |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Εργοστάσιο 8011 της Κίνας τεράστιος ρόλος αργιλίου φύλλων αλουμινίου βαθμού τροφίμων τιμών ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 5052
| Όνομα: | ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Έναχρονη κατσαρόλα από αλουμινένιο φύλλο τροφίμων 300 ml ορθογώνιο δοχείο
| Υλικό: | 3003 3004 8011 φύλλα αλουμινίου |
|---|---|
| Σχήμα: | ορθογώνιο ή προσαρμοσμένος |
| Χρήση: | Συσκευασία σνακ, παρασκευασμάτων, σάλτσες, επιδόρπια κ.λπ. |

