Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
Αλουμινίου στρογγυλός δίσκος 1050 1060 1100 H14 Αλουμινίου κύκλος για τη γλάστρα
| Ονομασία: | Δίσκος αλουμινίου |
|---|---|
| Αξία: | 1050 1060 1100, κλπ. |
| Θερμότητα: | Ο, H14, H16, H18, H24, H26, H32 κλπ. |
Κράμα αργιλίου 1050 πιάτο 5mm 10mm φύλλων αργιλίου 1100 3003 5052 6061 7075 8011
| λέξη κλειδί: | πιάτο 5052, πιάτο 5mm, πιάτο 10mm φύλλων αργιλίου φύλλων αργιλίου φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
100mm αντι λέρωμα φύλλων αργιλίου 1050 1060 5052
| Όνομα προϊόντων: | Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
5052 το κράμα αργιλίου H32 κουλουριάζει 1100 τη σπείρα αργιλίου σπειρών h24 αργιλίου
| λέξη κλειδί: | 5052 σπείρες κραμάτων αργιλίου h32, σπείρα αργιλίου h24, σπείρα αργιλίου 1100 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Ο μύλος τελείωσε 3003 3105 επίπεδο φύλλο 10mm 6mm 3 χιλ. 1mm αργιλίου 3005 κραμάτων παχιά τιμή φύλλων αργιλίου 4x8
| Λέξη κλειδί: | Επίπεδο φύλλο αργιλίου, φύλλα αργιλίου 3 χιλ. παχιά, φύλλο 1mm αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | 3003 3004 3005 3105 |
Ντυμένο κράμα 6.5mm T851 PE PVDF σπειρών αργιλίου υψηλής ακρίβειας χρώμα
| Όνομα: | Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, 6000 σειρές |
Κατασκευαστές ανωτισμένου αλουμινίου 2mm 3mm 5mm 10mm φύλλο αλουμινίου τιμή πλάκα αλουμινίου
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
| Δάχος: | 0.2mm20mm |
Μονάδα περιστροφής ταινίας αλουμινίου πάχους 0,1 mm έως 3,0 mm Ιδανική για την κατασκευή ηλεκτρονικών συσκευών
| Όνομα προϊόντος: | Πηνίο/Ρολό αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο~H112 |
σπείρα 3mm 1series 3series 5series 6series 8series λουρίδων αργιλίου 0.1mm καυτό - κυλημένος
| Όνομα: | Σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ISO, RoHS |
| Ανοχές: | Σαν απαίτηση του πελάτη |
κύκλος κύκλων αργιλίου 1050 1060 1100 3003 HO για τα εργαλεία και τα φω'τα κουζινών Cookwares
| Όνομα προϊόντων: | Κύκλος δίσκων αργιλίου, κύκλος 1100, δίσκος αλουμινίου αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Πάχος: | 0.3mm6.0mm |

