Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
πάχος 6061 πιάτο 5052 2mm 4mm αργιλίου T6 μέταλλο φύλλων κραμάτων αργιλίου 5083 A6061
| Λέξη κλειδί: | φύλλο μετάλλων αργιλίου 6061, πιάτο 5052 πάχος 6061 αργιλίου 5083 6061,2mm πιάτο αργιλίου t6 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
ρόλος φύλλων αλουμινίου λουρίδων σπειρών πιάτων φύλλων αργιλίου 1050 1060 1100 3003 5005 5052 5754 5083 6061 6063 7075
| Λέξη κλειδί: | 3003 πιάτο φύλλων αργιλίου, φύλλο αργιλίου 5005, ρόλος φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Φύλλο 5754 φύλλο αλουμινίου πιάτων 8 X 4 σπειρών αργιλίου κραμάτων αργιλίου 5052 5083 6061 6083
| λέξη κλειδί: | φύλλο 8 X 4 αλουμινίου, φύλλο 5754, φύλλο 5052 αλουμινίου σπειρών αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
4x10 μέταλλο φύλλων αργιλίου 2mm πάχος 3003 4mm 5052 πιάτο κραμάτων αργιλίου H112 5083 A6061 T6
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 3003 αργιλίου φύλλο αργιλίου h14,3105, πιάτο αργιλίου 16mm παχύ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Κατασκευή 6061 πιάτων αλουμινίου τιμή φύλλων αργιλίου ανά πιάτο αργιλίου κλ 6082 t6 6061 t651
| Κλειστή λέξη: | αλουμίνιο 6061 t6 πάχος 4 mm, φύλλο περιτυλίγματος αλουμινίου, αλουμίνιο 6061 t4 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
1060 1050 Food-Grade Aluminum Plate Sheet 0.3mm Thickness for Pharmaceutical Blister Packs/Food Packaging
| Λέξη -κλειδί: | Φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Μεταλλικό κράμα αλουμινίου |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
Προμηθευτές εργοστασίου OEM ODM 1050 1100 3003 3105 Αλουμινίου κύκλος δίσκος Αλουμινίου κράμα κύκλος φύλλο πλάκα τιμή
| Όνομα προϊόντος: | Δίσκος κύκλων αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο, Η14, Η16, Η18 |
Αποτυπωμένη σε ανάγλυφο τιμή 1060 H24 3003 φύλλων αργιλίου ελεγμένο πιάτο αργιλίου αποτύπωσης σε ανάγλυφο 5052
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5mm10mm |
| Μήκος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
Σπείρα 1060 ρόλος αργιλίου 6061 αργιλίου ρόλος φύλλων αργιλίου σπειρών αργιλίου 5052
| Λέξη κλειδί: | ρόλος αργιλίου 5005 σπείρα αργιλίου 5052,5005 h24, σπείρα αργιλίου 5005 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εφαρμογή: | στέγες, οροφή, επένδυση, υδρορροή, τοίχος πρόσοψης κ.λπ. |
σπείρα 3003 αργιλίου 1050 1060 1100 ρόλος φύλλων αργιλίου 3105 5052 6061
| Όνομα προϊόντων: | σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, δυτική ένωση, γραμμάριο χρημάτων, κ.λπ. |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |

