Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
Αργίλιο 5052 πιάτο 7075 αλουμινίου H32 πιάτο 5083 αλουμινίου
| Κλειστή λέξη: | αλουμίνιο 5052 h32,πλακέτα αλουμινίου 7075,5083 πλακέτα αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| ΕΜΑΡΚΑ: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Φόλιο ανάγλυφο 8011 0,009-0,2 mm ανάγλυφο αλουμίνιο για κομμώματα
| Πρωτότυπη ύλη: | φύλλο αλουμινίου αργιλίου 8011 |
|---|---|
| Διάμετρο: | 10-1300 mm |
| Διάρκεια: | Οποιαδήποτε |
σκόνη πιάτων αλουμινίου 7075 8011 4x8 που ντύνεται για τον τοίχο προσόψεων
| Λέξη κλειδί: | 4x8 τιμή φύλλων αργιλίου, τιμή φύλλων αργιλίου, πιάτο αργιλίου 3003 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
Ναυτικά 5083 5052 ντυμένο σκόνη φύλλο H32 H34 αλουμινίου για τη βάρκα
| Λέξη κλειδί: | πιάτο 5083, κράμα αργιλίου 5083, φύλλο αργιλίου αργιλίου ναυτικό |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
Πλάτος 100mm πιάτο 1050 3105 αλουμινίου ιδιοσυγκρασίας T851 για το υλικό κατασκευής σκεπής
| Λέξη κλειδί: | κράμα αργιλίου 5083, φύλλο 1050, πιάτο a5052 αργιλίου αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
Το χρώμα A1060 A3003 έντυσε την προβερνικωμένη ιδιοσυγκρασία σπειρών T3 αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Αργίλιο Yongsheng |
γυαλίζοντας δίσκος 25mm αλουμινίου μη ραβδιών 1100 3003 βάση επαγωγής
| Λέξη κλειδί: | γυαλίζοντας δίσκος αλουμινίου, κύκλος αργιλίου 30mm, κύκλος αργιλίου βάσεων επαγωγής για το cookware |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Σκληρότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18 |
πολωνικός στρογγυλός δίσκος κύκλων αλουμινίου 1100 3003 1050 3005 3105 για το τηγάνι Cookwares
| Όνομα προϊόντων: | δίσκος κύκλων αλουμινίου, κύκλος 1100, πιάτο αλουμινίου κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Πάχος: | 0.3mm6.0mm |
λεπτός ρόλος σπειρών λουρίδων αλουμινίου σύστασης 2mm 3XXX 5XXX 8XXX
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
πιάτο κύκλων αλουμινίου μη ραβδιών 1100 1050 6061 T6 για το δοχείο Cookware
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

