Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
1050 3003 8011 σπείρα υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου ρόλων σπειρών αργιλίου 2.0mm 4.0mm
| λέξη κλειδί: | σπείρα 8011, σπείρα 3003, ρόλος αλουμινίου αλουμινίου σπειρών αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου YongSheng, ΕΠΕ. |
T351 χρωματισμένο ιδιοσυγκρασία φύλλο αλουμινίου για το υλικό κατασκευής σκεπής υδρορροών
| όνομα προϊόντων: | Σπείρα/φύλλο αργιλίου χρώματος (επίστρωμα) |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, 6000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
H18 1050 ντυμένο φύλλο αλουμινίου 3003 5052 4.0mm χρώμα
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Ο μύλος τελειώνει τους κύκλους δίσκων αλουμινίου H32 5052 για τα οδικά σημάδια
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Ντυμένο φύλλο χρώματος αλουμινίου Pvdf pe για την παραγωγή του υλικού κατασκευής σκεπής
| όνομα προϊόντων: | Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Χρήση Εργαλείων κουζίνας Αλουμινίου Πλακέτα / Κύκλος / Δίσκος 3003 3004 3105 Αλουμινίου
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003 3004 3105 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Διάμετρος: | 80mm1000mm |
ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8006 8021 8079 τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 11 μικρού
| Κλειστή λέξη: | 8021 Αλουμινόχαρτο, 8006 Αλουμινόχαρτο Ρολό Τιμή, 11 Micron φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Φόλιο ανάγλυφο 8011 0,009-0,2 mm ανάγλυφο αλουμίνιο για κομμώματα
| Πρωτότυπη ύλη: | φύλλο αλουμινίου αργιλίου 8011 |
|---|---|
| Διάμετρο: | 10-1300 mm |
| Διάρκεια: | Οποιαδήποτε |
HO πιάτο κύκλων αλουμινίου
| Κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0.5mm6.5mm |
ρόλος σπειρών υδρορροών αλουμινίου 0.13mm6.5mm για την επιστολή καναλιών
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

