Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ polished aluminum mirror sheet ] αγώνας 340 προϊόντα.
Αλουμινίου Morrir Αντανακλαστικό φύλλο ρολό τελικό γυαλισμένα φύλλα
| Δάχος: | 0.110mm |
|---|---|
| πλάτος: | 101500mm |
| Διάρκεια: | 1m-12m ή προσαρμοσμένο |
Φύλλο πλάκας ανοδιωμένου αλουμινίου 1060 1100 3003 5083 6061 1000mm
| Πλάτος: | 1000mm1500mm |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
Επιτροπή 0.4mm λαμπτήρων αποτυπωμένο σε ανάγλυφο καθρέφτης φύλλο αργιλίου για τις βιομηχανίες αυθεντιών
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο/σπείρα αργιλίου καθρεφτών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
5A06 Πλάκα από ανοδιωμένο κράμα αλουμινίου H112 5083 5052 5059
| Επιφάνεια: | Ντυμένος |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2mm20mm |
| Κράμα: | 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 8011, κ.λπ. |
Συνήθεια που γυαλίζει το υψηλό αντανακλαστικό πιάτο φύλλων αργιλίου καθρεφτών
| Όνομα προϊόντων: | Ο καθρέφτης τελειώνει το πιάτο φύλλων αργιλίου, γυαλίζοντας πιάτο φύλλων αργιλίου συνήθειας, υψηλό α |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Η συνήθεια που γυαλίζει τον υψηλό αντανακλαστικό καθρέφτη τελειώνει το πιάτο φύλλων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ο καθρέφτης τελειώνει το πιάτο φύλλων αργιλίου, γυαλίζοντας πιάτο φύλλων αργιλίου συνήθειας, υψηλό α |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
1000 σειρά υψηλής αντανάκλασης φύλλο αλουμινίου καθρέφτη γυαλισμένο φύλλο αλουμινίου περιέλιγμα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1000 σειρές |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Δάχος: | 0.15.0mm |
3mm 4mm 1100 3003 5083 6061 Ανθόρισμα γυαλισμένο ανακλαστικό ανάγλυφο αλουμινίου πλάκα πεδίου πεδίου
| Ονομασία: | Γυαλισμένος καθρέφτης |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 1100/1050/1060/3003/3004/3005/5005/6061 κλπ. |
| Θερμότητα: | Ο H12 H14 H16 H18 H19 H24 H32 T6, κλπ. |
Κατασκευή 6061 πιάτων αλουμινίου τιμή φύλλων αργιλίου ανά πιάτο αργιλίου κλ 6082 t6 6061 t651
| Κλειστή λέξη: | αλουμίνιο 6061 t6 πάχος 4 mm, φύλλο περιτυλίγματος αλουμινίου, αλουμίνιο 6061 t4 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
πιάτο 1050 αργιλίου πάχους 0.56mm 1060 3003 5052 5754 5083 φύλλο αργιλίου A6061 T6
| Λέξη κλειδί: | 6061 μεταλλικό φύλλο αλουμινίου, πλάκα αλουμινίου 5052 5083 6061, πάχος 2 mm 6061 t6 πλάκα αλουμινίο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

