Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ foil paper aluminum foil jumbo roll ] αγώνας 29 προϊόντα.
8011 τεράστια ελασματοποίηση ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου βαθμού τροφίμων κραμάτων
| Λέξη κλειδί: | Τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου, κυλώντας μύλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, φύλλο αλουμ |
|---|---|
| Στοιχείο: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου τομέα εστιάσεως προμηθευτών, ασημένιο έγγραφο φύλλων αλουμινίου αλουμινί |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8006 8021 8079 τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 11 μικρού
| Κλειστή λέξη: | 8021 Αλουμινόχαρτο, 8006 Αλουμινόχαρτο Ρολό Τιμή, 11 Micron φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Αλουμινίου Φόλιου Τροφίμων Τεχνολογίας Τεχνολογίας Τεχνολογίας
| Κράμα: | 8011111 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο, H12, H14, H18, H24, H22, κλπ. |
| Πάχος: | 12μc |
1060 8011 Jumbo 8079 αλουμινίου κυλούν τις χονδρικές τιμές ρόλων φύλλων αλουμινίου 0.011mm
| λέξη κλειδί: | 8011 φύλλο αλουμινίου αλουμινίου, τιμή ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1060, φύλλο αλουμινίου αργιλ |
|---|---|
| Τύπος: | Αλουμινόχαρτο βαρέως διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο μεσαίου διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο ελαφρού μετρη |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
8006 7 - 60 Μικρών Αλουμινίου Jumbo Roll Χάλυβα οικιακής χρήσης από αλουμίνιο για γρήγορο φαγητό
| Συσκευές από χάλυβα: | 8006 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Δάχος: | 00,007-0,06 χιλιοστά |
Τεράστιο φύλλο αλουμινίου εγγράφου οικιακού αργιλίου ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου εισαγωγέων φύλλων αλουμινίου αργιλίου για τα τρόφιμα
| Λέξη κλειδί: | αλουμινόχαρτο αλουμινόχαρτο jumbo, προσαρμοσμένο φύλλο αλουμινίου, τιμή ρολού φύλλου αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Το φύλλο αλουμινίου αργιλίου κυλά το βαθμό τροφίμων 1060 3003 5052 8006 8011 για ιατρικό
| Όνομα: | ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Στοιχείο: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου τομέα εστιάσεως προμηθευτών, ασημένιο έγγραφο φύλλων αλουμινίου αλουμινί |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Jumbo ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8006 8011 για την ταυτότητα 76mm εμπορευματοκιβωτίων τροφίμων
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου για τα εμπορευματοκιβώτια τροφίμων, χρυσό, χρυσό φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος κράματος: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Εσωτερικά υλικά πυρήνων: | Πυρήνας αργιλίου, κ.λπ. |
5052 ρόλος 0.6mm φύλλων αλουμινίου αργιλίου Jumbo φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 0.8mm
| Κλειστή λέξη: | 5052 τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, 5052 αργίλιο Foll, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 0.6m |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 χιλ. ~ 0,2 χιλ. (σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών) |
Εργοστάσιο 8011 της Κίνας τεράστιος ρόλος αργιλίου φύλλων αλουμινίου βαθμού τροφίμων τιμών ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 5052
| Όνομα: | ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |

