Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ diamond plate sheets ] αγώνας 110 προϊόντα.
Εργοστασιακής Υψηλής Ποιότητας 5000 Σειράς Αλουμινένια Διαμαντένια Πλάκα Ελεγχόμενη Ανάγλυφη Αλουμινένια Διαμαντένια Λαμαρίνα
| Κράμα: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
| πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
5754 5 φραγμός 5mm ελεγχμένο αργίλιο πιάτο πιάτων σχεδίων αργιλίου ελεγχμένο φύλλο
| Λέξη κλειδί: | Ελεγχμένο αργίλιο πιάτο, ελεγχμένα αργίλιο πιάτα σχεδίων, 5754 5 φραγμός 5mm φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Μέγεθος σχεδίων: | Προσαρμοσμένος |
Ο-H22 πιάτο φύλλων διαμαντιών ελεγκτών αργιλίου 0,1 - 20mm
| Κράμα: | Σειρά 1 3 5 6 |
|---|---|
| πάχος: | 0.1-20mm |
| πλάτος/μήκος: | Ως απαίτηση σας |
Διαμαντένιο αλουμινένιο τετράγωνο πλάκα 1050 1100 3003 5052 Εκτυπωμένο φύλλο αλουμινίου
| Συσκευές από χάλυβα: | Αλουμινένιο φύλλο σειράς 1000, σειράς 3000, σειράς 5000, σειράς 6000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Δάχος: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, προσαρμοσμένο |
5052 5754 Πλάκα διαμαντιού αλουμινίου / Πλάκα με τσακωμένα μοτίβα / Έκτυπη διάτρητη φύλλα αλουμινίου
| Βαθμός: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Τύπος: | Πηνίο/πηνίο |
Σειρά 3000/5000 Κινέζος κατασκευαστής Προμήθεια 5 Bar & Diamond Αλουμινίου Checker Πλάκα Πλάκα Αλουμινίου
| Λέξη-κλειδί: | Φύλλο πλέγματος αλουμινίου διαμαντιού, ανάγλυφο φύλλο αλουμινίου με έγχρωμη επίστρωση, ανάγλυφο πηνί |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
| Ιδιοσυγκρασία: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο Punching διαμάντι ακρών μύλων φύλλων αργιλίου
| Πάχος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
|---|---|
| Πλάτος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Μήκος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
3003 6061 Αλουμίνιο Πλάκα Σκακιέρας Αλουμινίου Διαμαντένια Πλάκα Πέλματος 5 Μπάρες Ανάγλυφο Αντιολισθητικό Μοτίβο Διαμαντιού Φύλλο
| Βαθμός: | 1000Σειρά 3000, 5000 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
3003 5754 6061 Πλάκα αλουμινίου με σχέδιο ρόμβου Αλουμινένια πλάκα με σχέδια Αλουμινένιο φύλλο
| Κράμα: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
Ανάγλυφη πλάκα αλουμινίου Diamond 5754 5052 Πλάκα αλουμινίου με σχέδιο 1050 3003 Ανάγλυφο πηνίο αλουμινίου
| Λέξη-κλειδί: | ανάγλυφη πλάκα αλουμινίου με διαμάντια, καρό πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |

