Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ colored aluminum coil stock ] αγώνας 516 προϊόντα.
Αργίλιο 5052 5083 πάχος 4mm κραμάτων 5754 πιάτων φύλλο σπειρών αργιλίου πιάτων αλουμινίου 25mm
| Όνομα: | Πιάτο φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
1060/3003/5052/6061 φύλλα αλουμινίου ρολό αλουμινίου κυλίνδρου πλάκα αλουμινίου ταινία
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος: | 0,1-6,5 χλστ |
| πλάτος: | 102000mm |
1060 3003 1.5/2.0/3.0mm*1200mm Θερμομόνωση Αλουμινίου
| Σύνθετα αλουμινίου: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14, H16, H18, H24, H26, H32 κλπ. |
| Δάχος: | 0,2-8,0 χλστ |
Αλουμινίου 3003 3004 3005 3103 3105 3A21 Τύπος κράματος Προσαρμοσμένο πάχος πλάτος
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος: | 0,1-6,5 χλστ |
| πλάτος: | 102000mm |
Σε αποθεματισμό 3003 3004 3005 Σύνθετο χαρτί αλουμινίου κυλίνδρος κυλίνδρος αλουμινίου κυλίνδρος jumbo
| Ονομασία προϊόντος: | ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 3000 σειρών |
| Δάχος: | 6-20microns |
0,1 - 3,0mm Αλουμινένιο Πηνίο Ανοδίωσης 1060 1100 3003 8011
| Πάχος: | 0.13.0mm |
|---|---|
| Πλάτος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
5052 6061 8011 φύλλα αλουμινίου πάχους 0,2-10 mm αλουμινίου κυλίνδρους αλουμινίου ταινία εργοστάσιο άμεση παράδοση
| Name: | Aluminum Strip |
|---|---|
| Μάρκα: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| Alloy: | 1000series-8000series |
σπείρα 1050 υδρορροών αργιλίου 0.7mm 1060 1070 1100 σπείρα αργιλίου 3003 διοχετεύσεων
| Κλειστή λέξη: | Αλουμινίου κυλίνδρου, κυλίνδρου 3003, φύλλο αλουμινίου 0,7mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Σπείρα αργιλίου σπειρών επιστολών καναλιών αργιλίου σπειρών υδρορροών αργιλίου για την υδρορροή
| Όνομα προϊόντων: | σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
το κράμα αργιλίου 5052 h32 κουλουριάζει το ρόλο αργιλίου 3003 1060 σπείρα υδρορροών αργιλίου 1100
| λέξη κλειδί: | 5052 σπείρες κραμάτων αργιλίου h32, ρόλος αργιλίου, σπείρα αργιλίου για την υδρορροή |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, δυτική ένωση, γραμμάριο χρημάτων, κ.λπ. |
| Πιστοποιητικό: | ISO, ROHS |

