Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum tread plate ] αγώνας 106 προϊόντα.
Τιμή 1050 εργοστασίων κατασκευαστής πιάτων αργιλίου φύλλων ο-H112 αργιλίου
| λέξη κλειδί: | Πιάτο 1050 αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 1050, εργοστάσιο φύλλων αργιλίου 1050 |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, αποκόλληση, συγκόλληση, διάτρηση, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - Η112 |
Αλουμίνιο υψηλής επιμήκυνσης με ποιότητα 10% και άνω, οικονομικά αποδοτικό και ανθεκτικό
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Αποτυπωμένος σε ανάγλυφο |
|---|---|
| Διάρκεια: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Επεξεργασία ακρών: | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη, κ.λπ. |
Επεξεργασμένο αλουμινένιο διαμαντένιο φύλλο 1060 1100 3003 5052 5754 Πλακέτα ελέγχου αλουμινίου
| Κράμα/Βαθμός: | 1000Σειρά 3000, 5000 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
Πιάτο αργιλίου διαμαντιών/ελεγμένο διαμορφωμένο πιάτο αργιλίου/αποτυπωμένο σε ανάγλυφο διατρυπημένο φύλλο αργιλίου
| Λέξη-κλειδί: | Πλάκα αλουμινίου διαμαντιού, πλάκα αλουμινίου με καρό σχέδιο, ανάγλυφο διάτρητο φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Μάρκα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
Αποτυπωμένη σε ανάγλυφο τιμή 1060 H24 3003 φύλλων αργιλίου ελεγμένο πιάτο αργιλίου αποτύπωσης σε ανάγλυφο 5052
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5mm10mm |
| Μήκος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
3 χιλιοστών 5083 Αλουμινίου Πλακέτα Ελέγχου 8x4
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, κ.λπ. |
|---|---|
| Διάρκεια: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Εφαρμογή: | Βήματα σκαλοπατιών, επιτροπές τοίχων, διακοσμητικές προσόψεις, κ.λπ. |
Υψηλής αντοχής 6061 φύλλο 350mm πιάτων H32 κραμάτων φύλλων αργιλίου για τη συσκευασία
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O - H112 |
5052 8083 5754 6061 6063 1,5 mm 1 mm 2 mm 3 mm Σφραγίδα από αλουμίνιο παχιά για κτίρια
| Συσκευές από χάλυβα: | Σειρά 5000, σειρά 6000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H18, H24, H32, H34, H111, H112, T4, T6, T651, κλπ. |
| Δάχος: | 00,15-600 mm |
Συνήθεια 1060 1050 1100 φύλλο 2mm κραμάτων αργιλίου h14 h24 ρόλος φύλλων αργιλίου 3mm 12mm για τα σημάδια κυκλοφορίας
| Κλειστή λέξη: | Πλάκες αλουμινίου φύλλα, ρόλο φύλλου αλουμινίου, φύλλα αλουμινίου 1060. |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Αξία: | Α1050, Α1060, Α1070, Α1100 |
Πιάτο 3003 αργιλίου τοίχων κουρτινών σπείρα φύλλων αλουμινίου πιάτων κραμάτων αλουμινίου 3105 3005 3004 για την οικοδόμηση
| Λέξη κλειδί: | Πιάτο αργιλίου τοίχων κουρτινών, φύλλο 3003 αλουμινίου, φύλλο 3105 αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | A3003, A3004, A3105 |

