Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum sheeting for trailers ] αγώνας 32 προϊόντα.
πιάτο 3003 αργιλίου 4mm 7mm 12mm 15mm 16mm 25mm παχύ φύλλο αργιλίου H14 3105
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 3003 αργιλίου φύλλο αργιλίου h14,3105, πιάτο αργιλίου 16mm παχύ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3000 Φύλλα από κράμα αλουμινίου οποιοδήποτε μήκος Προσαρμοσμένα μεγέθη Ελαφρύ υλικό ανθεκτικό στη διάβρωση
| Κράμα ή όχι: | Είναι κράμα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υλικό κατασκευής σκεπής, ανώτατο όριο, επένδυση, υδρορροή, κ.λπ. |
| Πιστοποιητικό: | SGS, ISO, RoHS, κ.λπ. |
Τετράγωνη πλάκα φύλλο αλουμινίου τιμή 1000 3000 5000 σειρά αλουμινίου διαμαντένια πλάκα
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Κράμα: | Σειρά 1 3 5 6 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-Η22 |
3003H και ρόλος αργιλίου φύλλων αργιλίου σπειρών αργιλίου 8011 H14
| λέξη κλειδί: | 3003H σπείρα αργιλίου, σπείρα αργιλίου 8011 H14, ρόλος αργιλίου 3003 h14 |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου YongSheng, ΕΠΕ. |
το αργίλιο 3003 3105 H14 καλύπτει το μέταλλο φύλλων 1.2mm 4mm 7mm 12mm παχύ 4x10
| Λέξη κλειδί: | 4x10 μέταλλο φύλλων αργιλίου, φύλλο αργιλίου 7mm παχύ, φύλλο 12mm αργιλίου πυκνά |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Αλουμίνιο 3003 φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής κραμάτων αλουμινίου φύλλο αλουμινίου 3105 3xxx για τη στέγη
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αργιλίου 3105, αλουμίνιο 3003 3xxx φύλλο, φύλλο αλουμινίου για τη στέγη |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Διαμαντένια πλάκα αλουμινίου 3003 100mm, μοτίβο 5 ράβδων, πλάκα αλουμινίου για τρέιλερ/δάπεδο
| Λέξη-κλειδί: | 3003 ελεγμένο πιάτο κραμάτων αργιλίου, πιάτο ελεγκτών αργιλίου, 5 διαμορφωμένο φραγμοί πιάτο αργιλίο |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
3003 ελεγμένο πιάτο Noneslip 5 κραμάτων αργιλίου διαμορφωμένο φραγμοί φύλλο πιάτων ελεγκτών αργιλίου για τα ρυμουλκά
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | 3003 ελεγμένο πιάτο κραμάτων αργιλίου, πιάτο ελεγκτών αργιλίου, 5 διαμορφωμένο φραγμοί πιάτο αργιλίο |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
πιάτο 1050 αργιλίου πάχους 0.56mm 1060 3003 5052 5754 5083 φύλλο αργιλίου A6061 T6
| Λέξη κλειδί: | 6061 μεταλλικό φύλλο αλουμινίου, πλάκα αλουμινίου 5052 5083 6061, πάχος 2 mm 6061 t6 πλάκα αλουμινίο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο πιάτο 1050 3105 5A05 6061 6063 φύλλων αργιλίου ελεγμένο 7075
| Κράμα: | 1 3 5 6 7Σειρά |
|---|---|
| Πάχος: | 0.120mm |
| πλάτος/μήκος: | σαν την απαίτησή σας |

