Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum foil pans with lids ] αγώνας 60 προϊόντα.
τεράστιος ρόλος 38 μικρό 300mm φύλλο αλουμινίου αργιλίου 12x1000 φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 3003 3004 3105
| Κλειστή λέξη: | Αλουμινίου, 38 μm. |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Τιμή ταινιών φύλλων αλουμινίου αργιλίου εγγράφου ανά φύλλο αλουμινίου αλουμινίου 5052 κλ 1235 για τα εμπορευματοκιβώτια τροφίμων
| Κλειστή λέξη: | ταινία από φύλλο αλουμινίου, φύλλο χαρτί από φύλλο αλουμινίου, φύλλο αλουμινίου 1235 |
|---|---|
| Άρθρο: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου τομέα εστιάσεως προμηθευτών, ασημένιο έγγραφο φύλλων αλουμινίου αλουμινί |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
1/3 Μέγεθος Foil Steam Table Pan Cover - 100/Case F2619 Ορθογώνια δοχεία από χαρτί αλουμινίου
| Product Name: | 1/3 Size Foil Steam Table Pan Lid |
|---|---|
| Top Out: | 320x165mm |
| Bottom: | 250x103mm |
Συσκευαστήριο Τραπέζι Αλουμινίου Κάλυψη Στρογγυλό Ταξιδιωτικό Συσκευαστήριο Χαλκού Αλουμινίου
| Υλικό υπόλοιπου κόσμου: | 3003 3004 8011, κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο |
| Τύπος: | Ορθογώνιο, στρογγυλό, τετράγωνο, κλπ. |
Στρογγυλοπίτσα από χαρτί αλουμινίου
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
|---|---|
| Διαταγή Cuatom: | Δέξου |
| Χρήση: | Οικιακή χρήση, μετεγκατάσταση |
20ft μήκους αλουμινίου κοντέινερ με φύλλο τροφίμων
| Ονομασία του προϊόντος: | ΥΠΕ-Ε185 |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά: | Αλουμινένιο φύλλο |
| Μέγεθος: | 185x135x50 χιλιοστά |
16oz Smoothwall Μαύρο και Χρυσό Μίνι Oblong Foil Take-Out Παν με Κεπάστρο
| Ονομασία: | 16oz Smoothwall Μαύρο και Χρυσό Μίνι Oblong Foil Take-Out Παν με Κεπάστρο |
|---|---|
| Διάρκεια: | 6 1/4 ίντσες |
| πλάτος: | 4 3/8 ίντσες |
Πίνακα από κασσίτερο Πίνακα από αλουμίνιο Πίνακα από αλουμίνιο Πίνακα από πλαστικό
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
|---|---|
| Σχήμα: | Τετράγωνο, ορθογώνιο |
| Δυναμικότητα: | 230 ml 450 ml 660 ml 750 ml 1000 ml 1050 ml 1350 ml 1900 ml |
Τεχνουργήματα από χαρτί από αλουμίνιο για τις γιορτές
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
|---|---|
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
20x13 " Μεγάλη κατσαρόλα από φύλλο από αλουμίνιο
| Ονομασία: | Πίνακα αλουμινίου για πάρτι |
|---|---|
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
| Δυναμικότητα: | 850 ml |

