Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium laminated film ] αγώνας 35 προϊόντα.
Ταινίες laminating polyester αλουμινίου για εκτύπωση PET+AL+PE
| Δομή: | ΠΕΤ+ΑΛ+ΠΕ |
|---|---|
| Χρώμα: | Σλιβέρ |
| Διάμετρο διακοπής: | ≤1600mm |
Φόρμα για την απομόνωση των κόκκων ξύλου από αλουμίνιο, πολυεστέρα και PVC
| Χρώμα: | Σπόροι ξύλου |
|---|---|
| Ταυτότητα: | 76 χιλιοστά |
| Υπερβολικό: | ≤700mm |
Διπλής όψης πλάκα αλουμινίου από πολυεστέρα, εύκαμπτη ταινία για τοστρώματα σωλήνων
| Δομή: | ΑΛ + ΠΕΤ + ΑΛ |
|---|---|
| Χρώμα: | Σλιβέρ |
| Διάμετρο διακοπής: | ≤1600mm |
Ατμοσφαιρική μόνωση Αντανακλαστικό φύλλο φυσαλίδας αλουμινίου Θερμική ηχομόνωση Υλικά
| Δομή: | Αλουμινένιο φύλλο+φούσκα+λευκό φιλμ PE |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Διάμετρο διακοπής: | Customizaed |
ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8006 8021 8079 τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 11 μικρού
| Κλειστή λέξη: | 8021 Αλουμινόχαρτο, 8006 Αλουμινόχαρτο Ρολό Τιμή, 11 Micron φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Οικογένεια τεράστιος ρόλος 150m φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 6 μικρού Odorless συσκευασία
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αλουμινίου αλουμινίου 6 μικρού, εισαγωγείς φύλλων αλουμινίου αργιλίου, φύλλο αλουμινίου αργιλί |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Τιμή ταινιών φύλλων αλουμινίου αργιλίου εγγράφου ανά φύλλο αλουμινίου αλουμινίου 5052 κλ 1235 για τα εμπορευματοκιβώτια τροφίμων
| Κλειστή λέξη: | ταινία από φύλλο αλουμινίου, φύλλο χαρτί από φύλλο αλουμινίου, φύλλο αλουμινίου 1235 |
|---|---|
| Άρθρο: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου τομέα εστιάσεως προμηθευτών, ασημένιο έγγραφο φύλλων αλουμινίου αλουμινί |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
1060 8011 Jumbo 8079 αλουμινίου κυλούν τις χονδρικές τιμές ρόλων φύλλων αλουμινίου 0.011mm
| λέξη κλειδί: | 8011 φύλλο αλουμινίου αλουμινίου, τιμή ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1060, φύλλο αλουμινίου αργιλ |
|---|---|
| Τύπος: | Αλουμινόχαρτο βαρέως διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο μεσαίου διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο ελαφρού μετρη |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
φύλλο αλουμινίου αλουμινίου βαθμού τροφίμων ρόλων εγγράφου φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8006 8011 8021 8079 για τη συσκευασία τροφίμων
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου βαθμού τροφίμων, ρόλος εγγράφου φύλλων αλουμινίου αργιλίου, φύλλο αλουμι |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
5052 ρόλος 0.6mm φύλλων αλουμινίου αργιλίου Jumbo φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 0.8mm
| Κλειστή λέξη: | 5052 τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, 5052 αργίλιο Foll, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 0.6m |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 χιλ. ~ 0,2 χιλ. (σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών) |

