Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium foil laminate ] αγώνας 62 προϊόντα.
Τεράστια τιμή ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου ταινιών φύλλων αλουμινίου εμπορευματοκιβωτίων αργιλίου φύλλων αλουμινίου αργιλίου
| Κλειστή λέξη: | Φόρμα από χαρτί αλουμινίου για δοχεία,κατασκευασμένη από χαρτί αλουμινίου,τιμή κυλίνδρου από χαρτί α |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
τεράστιος βαθμός τροφίμων ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1050 3003 8011 1500mm ιατρικό φύλλο αλουμινίου αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου 1050, ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8011, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 3 |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
τεράστιος βαθμός τροφίμων ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1050 3003 8011 500mm ιατρικός
| Κλειστή λέξη: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου 1050, ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8011, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 3 |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Τραπέζι για μεσημεριανό γεύμα από αλουμινένιο φύλλο με αναβαθμισμένη εμβολιαστική επικάλυψη
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Αλουμίνιο Φυσικό χρώμα (χωρίς επεξεργασία), Εκτύπωση, χρωματισμός, επικάλυψη, στρώση |
|---|---|
| Υψόμετρο: | ≤120mm |
| Διάμετρο: | 30600mm |
Αλουμινένιο φύλλο κουτί μεσημεριανού φαγητού μήκος 30-600mm πλάτος 30-600mm βολική και υγιεινή επιλογή
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Αλουμίνιο Φυσικό χρώμα (χωρίς επεξεργασία), Εκτύπωση, χρωματισμός, επικάλυψη, στρώση |
|---|---|
| Διάρκεια: | 30600mm |
| Δάχος: | > 0,05 mm |
0.012-0.1mm 3003 H13 Χαρτί αλουμινίου για χαρτί μέλιτος
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | H18, H19, κ.λπ. |
| Πάχος: | 0.0120.1mm |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Αλουμινίου Φόλιου Τροφίμων Τεχνολογίας Τεχνολογίας Τεχνολογίας
| Κράμα: | 8011111 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο, H12, H14, H18, H24, H22, κλπ. |
| Πάχος: | 12μc |
8011 H24 10μc πάχος φύλλο αλουμινίου σε αποθεματικό φύλλο Jumbo Roll για συσκευασία
| Κράμα: | 8011111 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | H24 |
| Πάχος: | 0,01 mm |
Η ιδανική λύση για τις απαιτήσεις 3003 8011
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003 3004 8011, κλπ. |
|---|---|
| Δάχος: | > 0,05 mm |
| Θερμότητα: | Ο, H14 |
30-600 mm μήκος Αποχρεωτικά δοχεία τροφίμων από φύλλο αλουμινίου για συσκευασία τροφίμων
| Υλικό υπόλοιπου κόσμου: | 3003 3004 8011, κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο |
| Μέγεθος: | 200+ μεγέθη μπορούν να προσαρμοστούν |

