Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 6063 6061 t6 t4 aluminum coil ] αγώνας 24 προϊόντα.
Κράμα 6063 6061 απόθεμα ρόλων φύλλων αργιλίου σπειρών αργιλίου t6 t4
| Λέξη κλειδί: | 6063 6061 σπείρα αργιλίου t6 t4, ρόλος κραμάτων αργιλίου 6061, σπείρα 6063 αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εφαρμογή: | Υλικό κατασκευής σκεπής, οροφή, επένδυση, υδρορροή, τοίχος προσόψεων, κ.λπ. |
Κατασκευή 6061 πιάτων αλουμινίου τιμή φύλλων αργιλίου ανά πιάτο αργιλίου κλ 6082 t6 6061 t651
| Κλειστή λέξη: | αλουμίνιο 6061 t6 πάχος 4 mm, φύλλο περιτυλίγματος αλουμινίου, αλουμίνιο 6061 t4 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Τ6 Ανωδικοποιημένο φύλλο αλουμινίου ταινία περιστροφής προσαρμοσμένο μέγεθος
| Πακέτο: | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
|---|---|
| Σχήμα: | Πιάτο, φύλλο, σπείρα |
| Χρώμα: | Ασήμι, CHAMPAGNE, ο Μαύρος, χαλκός, χρυσοί, κ.λπ. |
5052 Χρωματιστή περιστροφή αλουμινίου Εξαιρετική εμφάνιση 032 Περιστροφή αλουμινίου Περιστροφή αλουμινίου βαμμένη
| Συσκευές από χάλυβα: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Διάμετρο: | 20-2400mm |
σπείρα λουρίδων αργιλίου 0.4mm 0.5mm λεπτή για την επιστολή 1060 H14 1050 1100 3003 3005 καναλιών
| λέξη κλειδί: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου, λουρίδα αργιλίου για το γράμμα καναλιών, σπείρα αργιλίου 1060 h14 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ο μύλος τελειώνει, κανένας λεκές, χωρίς τραχύ Selvedge |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
2 mm 3 mm 4 mm φύλλο αλουμινίου, κράμα ναυτικής ποιότητας 6063 6061 πλάκα αλουμινίου
| Συσκευές από χάλυβα: | 6061 6063 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Τ6, Τ651, Τ4, Τ851, κλπ. |
| Δάχος: | 00,10-350 mm |
Τυπικό πακέτο εξαγωγής ανοδιωμένου φύλλου αλουμινίου
| Επιφάνεια: | Φωτεινό, Ματ, Γραμμή μαλλιών, Βούρτσα, Αμμοβολή, Καρό, Ανάγλυφο |
|---|---|
| Μορφή: | Πιάτο, φύλλο, σπείρα |
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV |
Φύλλο πλάκας ανοδιωμένου αλουμινίου 1060 1100 3003 5083 6061 1000mm
| Πλάτος: | 1000mm1500mm |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
Υψηλής αντοχής 6061 φύλλο πιάτων H32 κραμάτων αργιλίου για τη συσκευασία
| Λέξη-κλειδί: | 6061 πιάτο αλουμινίου, φύλλο αργιλίου για τη συσκευασία, φύλλο αργιλίου 6061 H32 |
|---|---|
| Υπηρεσία Επεξεργασίας: | Κάμψη, αποκόλληση, συγκόλληση, διάτρηση, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
Υψηλής αντοχής 6061 φύλλο 350mm πιάτων H32 κραμάτων φύλλων αργιλίου για τη συσκευασία
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O - H112 |

