Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color coated aluminium coil ] αγώνας 268 προϊόντα.
πολωνικός στρογγυλός δίσκος αργιλίου κύκλων αλουμινίου δίσκων 1060 3003 3005 3105 για Cookwares
| Λέξη κλειδί: | 3003 3005 κύκλος 3105 αλουμινίου, 1050 1060 δίσκος 1100 αλουμινίου, κύκλος αλουμινίου για Cookwares |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πάχος: | 0.3MM6.0MM |
τεράστιος βαθμός τροφίμων ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1050 3003 8011 1500mm ιατρικό φύλλο αλουμινίου αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου 1050, ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8011, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 3 |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
1LB Αλουμινίου Φόιλου Ολομήκη Τραπέζιση Τραπέζι - Πανικευτήρα για Πολυδιάστατο Περιέκτη Τροφίμων
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003, 3004, 8011 |
| Τελείωσε.: | 148x122mm (5.83x4.80") |
πιάτο κύκλων αλουμινίου μη ραβδιών 1100 1050 6061 T6 για το δοχείο Cookware
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Λεπτό φύλλο 6061 αλουμινίου φύλλων 8x4 αργιλίου φύλλο αργιλίου T6
| Λέξη κλειδί: | Λεπτό φύλλο αργιλίου, φύλλο αλουμινίου 8x4, φύλλο αργιλίου 6061 T6 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Η συνήθεια ευπόβαλε σε ανοδική οξείδωση τα μαύρους πιάτα και τους ρόλους αργιλίου αλουμινίου αργιλίου 4x8 φύλλο
| λέξη κλειδί: | φύλλο αργιλίου, μαύρο φύλλο αργιλίου, φύλλο αλουμινίου συνήθειας που υποβάλλεται σε ανοδική οξείδωση |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Οικογένεια τεράστιος ρόλος 150m φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 6 μικρού Odorless συσκευασία
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αλουμινίου αλουμινίου 6 μικρού, εισαγωγείς φύλλων αλουμινίου αργιλίου, φύλλο αλουμινίου αργιλί |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Κατασκευή 6061 πιάτων αλουμινίου τιμή φύλλων αργιλίου ανά πιάτο αργιλίου κλ 6082 t6 6061 t651
| Κλειστή λέξη: | αλουμίνιο 6061 t6 πάχος 4 mm, φύλλο περιτυλίγματος αλουμινίου, αλουμίνιο 6061 t4 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Πιάτο 3mm ελεγκτών αλουμινίου φύλλων πιάτων διαμαντιών αργιλίου chequer αλουμινίου 8x4 πιάτο
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλα πιάτων διαμαντιών αργιλίου, πιάτο 3mm, chequer αλουμινίου 8x4 πιάτο ελεγκτών αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Πιάτο 20mm παχύ πιάτο 5083 πιάτο 6061 T6 αλουμινίου αλουμινίου αλουμινίου H111
| Κλειστή λέξη: | πλάκα αλουμινίου πάχους 20 mm, πλάκα αλουμινίου 5083 h111, πλάκα αλουμινίου 6061 t6, |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

