Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
Φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου σπειρών αργιλίου στη σπείρα ρόλων αργιλίου σπειρών
| λέξη κλειδί: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου σπειρών αργιλίου, φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Κύκλος αργιλίου 1050HO A3003 γύρω από τον παν δίσκο αλουμινίου φύλλων αργιλίου δίσκων για Cookware
| Όνομα προϊόντων: | 1050HO αργίλιο κύκλων αργιλίου, τηγάνι φύλλων αργιλίου, δίσκος αλουμινίου για το cookware |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πάχος: | 0.3mm6.0mm |
Αργίλιο 25mm συνήθειας δίσκος αργιλίου 30mm για τις παν κουζίνες ρυζιού μη ραβδιών
| Όνομα προϊόντων: | αργίλιο 25mm δίσκος, κουζίνες ρυζιού δίσκων αργιλίου, κύκλος αργιλίου για το παν μη ραβδί |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πάχος: | 0.3mm6.0mm |
2mm αργίλιο εξάχνωσης 1050 1060 1100 3003 8011 γύρω από τους κύκλους αργιλίου φύλλων δίσκων για το παν δοχείο Cookware
| Λέξη κλειδί: | δίσκος αργιλίου sublimination, κύκλος αργιλίου 1100, κύκλος 3003 αργιλίου |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
| Κράμα/βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
1060 1070 H12 Ανθόκιο Αλουμινίου φωτισμός Αντανάκλαση Αλουμινίου φύλλο σπείρα με φιλμ
| Ονομασία προϊόντος: | 1060 1070 H12 Ανθόκιο Αλουμινίου φωτισμός Αντανάκλαση Αλουμινίου φύλλο σπείρα με φιλμ |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
| Θερμότητα: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
Υψηλής πίεσης λεπτή ταινία αλουμινίου 1050 O 0,3x40mm 0,5x40mm 0,9x55mm 0,9x90mm
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Υψηλής πίεσης λεπτή ταινία αλουμινίου 1050 O θερμοκρασία |
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
Αλουμινίου στρογγυλή πλάκα 1050 1060 1100 250mm 350Mm 780mm H14 σκεύη μαγειρικής
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18, H24, H32, κλπ. |
| Διάμετρος: | 90 mm-1020 mm (απαιτήσεις του πελάτη) |
ντυμένη τιμή σπειρών κατασκευαστών σπειρών περιποίησης αργιλίου 3005 3105 κράμα
| Λέξη κλειδί: | Οι σπείρες αργιλίου για μπορούν, σπείρα φύλλων αργιλίου, σπείρα κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/βαθμός: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Λευκή αλουμινένια τροχιά 3003 3004 3105 5005 Αλουμινένια τροχιά με επικάλυψη
| Αξία: | 1050 1060 1100 3003 3004 3005 5052 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Δάχος: | 0.18.0mm |
T3 T8 1100 λεπτή σύσταση 4mm σπείρα 15mm λουρίδων αργιλίου πλάτος
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

